W tym roku inaczej niż planowaliśmy, ale jak zawsze aktywnie, kreatywnie i z uśmiechem na twarzy :)

Tegoroczny czas ferii zimowych, choć odbywał się w pełnym reżimie sanitarnym, to należał do bardzo owocnych i radosnych chwil w naszej BAJCE.  

Czas ferii zimowych w Bajce, to zawsze był okres wycieczek, wyjść, różnych warsztatów. Niestety w tym roku ze względu na ograniczenia oraz czas pandemii musieliśmy nieco zmienić nasze plany, ale pozostawiając w nich to co najważniejsze czyli dobrą zabawę, odpoczynek, rozwój pasji i zainteresowań oraz mnóstwo radości i uśmiechu. Ferie w tym roku były podzielone na dwa turnusy, tak aby grupy nie miały ze sobą kontaktu. Zajęcia odbywały się w godzinach porannych i popołudniowych. Dzięki temu udało nam się zebrać łącznie 30 wychowanków, którzy skorzystali z naszej oferty w tym roku. Podczas spotkań odbywały się zajęcia kreatywne, czytelnicze, plastyczne, kulinarne, ekologiczne, rzeźbiarskie, sportowe, gry ruchowe i inne. Dzięki temu że pojawił się śnieg, na który tak długo czekaliśmy, mogliśmy skorzystać z zabaw na śniegu, spacerów po parku, wzmacniając odporność najmłodszych. Ponad to mocno zwracaliśmy uwagę na bezpieczeństwo podczas zabawy i zajęć w trakcie ferii zimowych. Każdy dzień w Bajce to nowe wyzywania i nowe doświadczenia. Udało nam się podzielić zajęcia tak, że codziennie rozpoczynaliśmy dzień nowym tematem i zajęciami dostosowanymi do tego.

 

 

 

Centrum Nauki i Zabawy Bajka - projekt realizowany w ramach zadania w zakresie Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, dofinansowanych przez Gminę Miasta Radomia.

Projekty

Projekty

Projekty

Projekty

WSPIERAJĄ NAS

WSPIERAJĄ NAS

WSPIERAJĄ NAS

WSPIERAJĄ NAS

WSPIERAJĄ NAS

WSPIERAJĄ NAS

WSPIERAJĄ NAS