W czasie ferii zimowych, mimo że bez śniegu w Bajce nie mogło zabraknąć atrakcji dla Podopiecznych. W tym roku tematem przewodnim jest hasło „W zdrowym ciele zdrowy duch”.

Hasło tegorocznych ferii nawiązuje do wystawy, która w Centrum Bajka zawitała początkiem lutego dzięki konkursowi i wspaniałym pracom przedszkolaków z Publicznego Przedszkola nr 6. Czas ferii to okres kiedy możemy pozwolić sobie na wycieczki, wyjścia czy warsztaty, ponieważ nasi Podopieczni na co dzień mają różne plany zajęć i ciężko wybrać taki termin aby wszystkim pasował.

Ferie zimowe objęły łącznie 45 wychowanków Bajki. Podczas dwóch tygodniowych turnusów korzystaliśmy z lokalnych atrakcji m.in.: zajęci rekreacyjno sportowych na pływalni Neptun, zajęć dla pasjonatów i amatorów ścianki wspinaczkowej, kolejnym punktem na naszej mapie zimowej były zajęcia na trampolinach oraz turniej w kręgle gdzie nasi Podopieczni mogli trenować swoje umiejętności, poprawić motorykę ciała oraz nauczyć się wielu nowych elementów. Podczas Bajkowych ferii zimowych nie mogło zabraknąć też odrobiny relaksu i obcowania ze sztuką, zatem udaliśmy się również na warsztaty oraz grę edukacyjną do Mazowieckiego Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia a także na fajny familijny film „Chłopiec i wilk” do Multikina w Radomiu.

Ponad to pomiędzy wyjściami odbywały się warsztaty profilaktyczne, kulinarne, plastyczne, kreatywne. To był bardzo fajny aktywnie spędzony czas wolny od szkoły. 

Ferie zimowe zostały sfinansowane dzięki przekazanemu przez Państwa 1% za rok 2018 - SERDECZNIE DZIEKUJEMY 

 

Projekty

Projekty

Projekty

Projekty

WSPIERAJĄ NAS

WSPIERAJĄ NAS

WSPIERAJĄ NAS

WSPIERAJĄ NAS

WSPIERAJĄ NAS

WSPIERAJĄ NAS

WSPIERAJĄ NAS