Końcem roku odbyło się, już tradycyjnie w Centrum Nauki i Zabawy Bajka, spotkanie opłatkowo mikołajkowe. Wraz z całą kadrą Bajki, oraz zastępcą Dyrektora Caritas Diecezji Radomskiej ks. Karolem, rozpoczęliśmy od czytania Pisma Św., modlitwy, wspólnych życzeń oraz łamania się Opłatkiem.

Końcem roku, kadra Centrum Nauki i Zabawy Bajka Caritas Diecezji Radomskiej uczestniczyła w szkoleniu dla koordynatorów oraz osób odpowiedzialnych za realizację Programu Żółty Talerz, realizowanego przez Kulczyk Foundation. Tematem przewodnim warsztatów z zakresu zdrowego żywienia, była "Dieta planetarna - jak zmienić jadłospis".

Niska samoocena, osamotnienie, brak umiejętności budowania relacji czy szeroko rozumiane uzależnienie- to problemy młodych ludzi narastające od kilku lat, które nasiliły się w okresie pandemii. Odpowiedzią na to stał się program "Ratownicy Marzeń" w ramach kampanii Akademia Caritas Dzieciom.

W niedziele, 11 grudnia nasi Podopieczni, wzięli udział w Powiatowym Jarmarku Bożonarodzeniowym, organizowanym na Bielsze 

22 października 2022 mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w VII Konkursie Tanecznym Osób Niepełnosprawnych "Gorączka sobotniej nocy" organizowanym przez Warsztaty Terapii Zajęciowej - Jedlanka Stara gmina Iłża ❤  Gratulujemy serdecznie wszystkim zawodnikom i organizatorom- piękna impreza 👏👏👏

30 lat Caritas Diecezji Radomskiej to także 14 lat naszej Centrum Nauki i Zabawy "Bajka" pod jej skrzydłami. Dziękujemy naszym Darczyńcom, Sponsorom oraz Rodzicom, którzy nas wspierają i na których możemy zawsze liczyć  

W ramach cyklu spotkań z ciekawymi Osobami, oraz korzystając z ostatnich ciepłych dni, gościliśmy w naszej placówce sędziego piłkarskiego i nauczyciela wychowania fizycznego pana Filipa. Tego dnia towarzyszyły nam ogromne emocje sportowe, i związana z tym radość, uśmiech, zabawa, a także rywalizacja sportowa.

Piękne, kolorowe, napisane z prosto z serca <3 ... ruszyły nasze tegoroczne listy do świętego Mikołaja ...

Czas ferii letnich, jest zdecydowanie niezbędnym elementem, w ciągu całego roku dla holistycznego rozwoju dzieci i młodzieży, dlatego tak dużą role przywiązujemy do tych dni. Tegoroczne wakacje w Centrum Nauki i Zabawy Bajka Caritas Diecezji, podzielone były na kilka turnusów.

Projekty

Projekty

Projekty

Projekty

WSPIERAJĄ NAS

WSPIERAJĄ NAS

WSPIERAJĄ NAS

WSPIERAJĄ NAS

WSPIERAJĄ NAS

WSPIERAJĄ NAS

WSPIERAJĄ NAS